YouTube İzlenme Sayısını Arttırma Yöntemleri

YouTube video paylaşım platformu, kişilerin eğitim, tanıtım ve eğlence amaçlı video paylaşımları yapmalarını sağlıyor. YouTube platformunda kanal hesabını oluşturan her kullanıcı, paylaşımlar yaparak abone sayısını ve izlenme oranlarını artırabiliyor. Peki YouTube izlenme sayısını arttırma yöntemleri nelerdir?

İzlenme sayısını belirlenen oranda artıranlar, para kazanma seçeneklerini kullanabiliyor. YouTube izlenme sayısını arttırmak isteyenler, paylaşımlar yaparak ya da izlenme sayısı satın alarak hedeflerine ulaşabiliyor.

YouTube İzlenme Sayılarının Önemi

YouTube İzlenme Sayısını Arttırma
YouTube İzleme

YouTube izlenme arttırma işlemleri, hesabın büyütülmesi için çok önemlidir. Kişiler, hesaplarında video paylaşımlarını yayınladıktan sonraki ilk 48 saat içerisinde yüksek izlenme sayısına ulaşmaya çalışıyor.

Video içerikleri, ürün ve hizmet tanıtımı odaklı olduğu için kullanıcılar daha çok yeni yayınlanan videolara önem veriyor. Hedef kitleye ulaşabilmek, kanalı büyütebilmek ve paylaşımlar sonunda para kazanabilmek için izlenme sayısının yüksek olmasının ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.

10 Adımda YouTube İzlenme Sayısını Arttırma

YouTube hesabınızın abone sayısını ya da abone olmadan izlenme sayısını artırabilmek için güvenilir işlemler yapmalısınız.

YouTube izlenme hilesi kullanılmadan, isteyen herkes şu 10 adımı kullanarak izlenme sayılarını artırabilecektir:

 1. Video başlangıç görselini ilgi çekici şekilde hazırlamak
 2. Doğru ve özgün başlık belirlemek
 3. Video için açıklama eklemek
 4. Videolarla birlikte etiket kullanmak
 5. Video açıklamalarında farklı dil seçeneklerini kullanmak
 6. Abone sayısını artırmak
 7. Sosyal medya platformlarını etkin kullanmak
 8. Günlük paylaşımlar yapmak
 9. İzlenen videolar için beğeni ve yorum yapılmasını sağlamak
 10. İzlenme sayısı yüksek videoları referans almak

Her kullanıcı kendisine göre farklı yöntemler geliştirerek kısa sürede izlenme sayılarını ve diğer etkileşimleri artırabilir.

Genel Bilgi

YouTube Videolarının Hazırlanması

YouTube Video Hazırlama
YouTube Video Hazırlama

İnsanlar, bazı konularda bilgi sahibi olmak ya da eğlenmek amacıyla, YouTube videolarını izliyor. YouTube izlenme sayınızı artırabilmek için hazırlanan videolar için doğru içeriklerin belirlenmesi ve görüntü kalitesinin yüksek olması gerekiyor. 

Uzun videolar yerine kısa videolar hazırlamak daha doğru olacaktır. YouTube algoritması, yayınlanan videoların belirli bir süre izlenmesini yeterli görüyor ve izlenme sayısına ekliyor. Videolarınız özgün içeriklerden oluşmalı ve kullandığınız başlıklar kısa ve öz olmalıdır.

Video Açıklamaları Ekleme

YouTube Video Açıklama
YouTube Video Açıklama

YouTube, günümüzde dünyanın her yerinden erişim yapılabilen, eğlenceli ve eğitici videoların paylaşıldığı platform olarak hizmet veriyor. Kanal hesabı bulunan kullanıcılar, hesaplarını geliştirmek ve daha geniş kitlelerle etkileşimde olmak istiyor. Bunun gerçekleştirilebilmesi için videoların içeriklerini anlatan kısa ve öz açıklamalar eklenmelidir. 

Yapılan açıklamaları okuyan kullanıcılar, daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için içeriği izlemeye başlıyor. Açıklamalar, kullanıcıları yönlendirici olmalı ve doğru diller kullanmalıdır. Açıklamalarda anahtar kelime kullanılması, YouTube üzerinden arama yapan kullanıcıların videolarınıza ulaşmasını da sağlayacaktır.

Farklı Dil Seçeneklerini Kullanmak

YouTube, uluslararası sosyal paylaşım platformudur ve yaptığınız tüm paylaşımlar anında dünyanın her yerindeki kullanıcılara ulaşabiliyor. Videoların izlenebilmesi ve hedeflenen izlenme sayısına ulaşılabilmesi için açıklamaların farklı dillerde yapılması önem taşıyor. 

Yurtdışındaki kullanıcılar, farklı dillerde yapılan açıklamaları rahatlıkla okuyacak ve videolarınızı anlayarak izleyecektir. Bu farklı kişilerin paylaşmasına ve izlenme sayısının hızla artmasına neden olacaktır. Video başlığını, açıklamalarını farklı dillerde paylaşanların hesaplarını hızla büyüttükleri görülebiliyor.

YouTube’da Düzenli Paylaşım Yapmak

Kanalınızın ilgi çekici olabilmesi için belirli zaman aralıklarında video paylaşımları yapmalısınız. Hesabını takip edenler, ne zaman video paylaşımı yapacağınızı bilmeli ve paylaştığınız anda izlemeye başlamalıdır. 

YouTube üzerinden para kazanabilmek için izlenme sayısını artırmanız gerekiyor. Bunu günde en az 1 video paylaşımı yaparak yakalayabilirsiniz. Düzenli olarak yapılan paylaşımlar, YouTube kanalınızın büyümesini, daha fazla tanınmanızı, fenomen olarak izlenme oranlarınızın ve kazançlarınızın artmasını sağlayabilirsiniz.

İçerik Kalitesine Önem Vermek

YouTube İzlenme Sayısını Arttırma
Youtube

Sosyal medyada kaliteli içerikler üreten kullanıcıların takipçi sayıları hızla artıyor. Herkesin erişim yapabildiği YouTube platformunda, video içerikleri kaliteli olduğunda, diğer kullanıcılar tarafından birbirlerine önerilecektir. Merak uyandıran videolar, daha fazla izlenmek istenecektir. 

İçerik kalitesi yüksek olduğunda, hesabınızın kaliteli ve gerçek hesap olduğu da görülecektir. Videoların hangi konu ile alakalı olduğunu gösterir açıklamalar, içerik kalitesini yansıtacaktır. Çekim yapacağınız konu ile ilgili ön araştırma yapmalı, görüntü ve sesler akıcı olmalıdır. Bu özelliklere sahip videoların izlenme sayılarının yüksek olduğunu herkes görebiliyor.

Paylaşımlarda Etiket Kullanmak

YouTube platformunda arama bölümünü kullananlar, anahtar kelimelerle arama yapıyor. Videolarınızın bulunabilmesi için alakalı etiketler kullanmayı önemsemelisiniz. YouTube algoritmaları, kullanılan etiketleri algılar ve daha ön planda göstermeye çalışır. 

Doğru etiketler kullanıldığında, hesabınızın ve videolarınızın daha organik görünür olmasını, izlenme sayısının artmasını sağlar. Etiket kullanımında, kullanıcıların hangi anahtar kelimelerle arama yaptığını bilmek gerekiyor. Anahtar kelimeler, videolarınızın neyle ilgili olduğunu gösterecektir.

YouTube Kanalını Canlı Tutmak

YouTube kanalını canlı tutmak, hesabın görünürlüğü açısından önemlidir. Hesabınızı aktif kullanırken içerik kalitesine dikkat ettiğinizde, aynı konuda yapılan diğer paylaşımlardan farklı olduğunu gösterecektir. 

İzlenme ve abone sayılarını artırabilmek için en iyi hesapları ve paylaşımları inceleyebilir, YouTube abone satın al işlemi yapabilirsiniz. Herkes tarafından beğenilen içeriklerde kullanılan taktikleri takip edebilir ve hesabınızın daha canlı kalmasını sağlayabilirsiniz.

YouTube İzlenme Satın Al

Youtube
Icon

YouTube hesabı izlenme sayısını artırmanın farklı yöntemlerini kullanmak isteyenler, güvenilir sitelerin sunduğu paket seçeneklerin kullanabiliyor. YouTube izlenme satın al paketlerinin satın alabileceğini en güvenli sitelerden birisi, youtubemarket.net sitesidir. Gerçek kullanıcılardan oluşan izlenme paketlerini, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre farklı sayılarda oluşturuyor. 

Paket içeriklerinin özellikleri şöyledir;

 • Kaliteli izleyiciler,
 • 30 sn – 5 dk arası izlenme,
 • 24 saat içerisinde eklenme,
 • Güvenil ödeme,
 • Telafi garantisi,

Müşterilerinin tümüne, 100.000 izlenme sayısına kadar paket seçenekleri sunuyor.

YouTube İzlenme İle Para Kazanma

İzlenme sayısını artmasıyla birlikte para kazanmaya başlayabiliyorsunuz. YouTube izlenme sayısı 1000 ve üzeri olduğunda, yapılan yayın üzerinden para ödemesi yapılıyor. Her 1000 izlenme sayısı için ödeme yapılıyor ve kullanıcılar bu yöntemle para kazanabiliyor. Para kazanabilmek için izlenme sayısını artırma yöntemleri kullanılmalı ve gerçek kullanıcıların uzun süreli video izleme yapmaları sağlanmalıdır.

YouTube Video İzlenme Süresi

Platform, kullanıcı hesaplarının üst sıralara çıkabilmesi ve para ödemesi yapılabilmesi için çeşitli kriterler belirlemiştir. YouTube izlenme süresi yıllık 4000 dakika olduğunda belirlenen kriter limiti aşılmış olacak ve hesabın gerçek, kaliteli hesap olduğu gösterilecektir.

Kullanıcıların platformda tutulabilmesi için video izlenme sürelerinin daha uzun olması sağlanmaya çalışılıyor. YouTube abone kullanıcıları, izlenme süre sınırlarını aşarak, fenomen olmaya ve para kazanmaya başlayabiliyor.

YouTube Gerçek Kullanıcı İzlenme Satın Alma

İzlenme satın al işlemlerini yaptığınızda, videolarınıza eklenen izlenme sayısını oluşturan kullanıcıların tamamı gerçek kişilerden oluşuyor. Gerçek kullanıcılar, izledikleri videolar için beğeni ve yorumlarda yaparak hesabınıza büyük katkı sunuyorlar.

Garantili İzlenme Hizmeti

YouTube izlenme sayı ve sürelerini artırabilmek için paket satın alma yöntemini kullandığınızda, düşme ve silinme risklerine karşı garantili hizmet veriliyor. Her paket özelliğinde, telafi garantisi yer alıyor. Satın alınan paketler için 30 günlük garanti veriliyor.

Neden İzlenme Sayısı Artırılmalıdır?

YouTube kullanıcı sayısı hızla artıyor ve her gün daha kaliteli yayıncılar, yayın yapmaya başlıyor. Hesabınızın görünür olarak kalabilmesi, videolarınızın izlenebilmesi için izlenme sayısını daha fazla artırma yöntemlerini kullanmalısınız.

İzlenme sayısının artması demek hesabınız üzerinden farklı etkileşimlerinde gerçekleşmesi demektir. Bu hesabınızda yapılan işlemlerin, YouTube algoritmaları tarafından algılanmasını, daha üst sıralarda tüm kullanıcılara gösterilmesini sağlayacaktır. İzlenme oranı ile birlikte sosyal medya fenomeni olmayı da başarmış olursunuz.

YouTube İzlenme Sayısını Arttırma SSS

YouTube her izlenme sayılıyor mu?

Ücretli YouTube reklamlarınız, izlenme sayısına dahil edilir. İzleyicilerin videoyla etkileşim kurduğunu gösterdiğinden izlenme sayısı hesaplamasına bu reklamların izlenme sayısı da dahil edilir.

YouTube hizmetleri nelerdir?

YouTube, YouTube Music adlı kendi müzik akışı hizmetine ve YouTube Premium adlı kendi premium video hizmetine sahiptir.

İlgili Bağlantılar

YouTube Premium Fiyatları

Domain Fiyatları

Youtube Mp3 Dönüştürücü

Hosting Fiyatları

YouTube izlenme sayısını arttırma yöntemleri hakkında hakkında düşüncelerinizi yorumlar bölümünden iletebilirsiniz.Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: