Uygulama Gerektirmez

Çoklu Dil Seçeneği

İşletmeye Özel Tasarım

Yönetim Paneli

Ücretsiz QR Menü Baskısı

İşletme Logosu ve Bilgileri

Sosyal Medya Bağlantıları

7/24 Ücretsiz Teknik Destek

Günlük-Haftalık-Aylık Detaylı Raporlama

Tek Sefer Kurulum, Ömür Boyu Kullanım

Ücretsiz Hosting, Bulut Servis ve Kurumsal Mail Adresi

Örnek Menü

Baskı Maliyetlerinden Kurtulun

Akıllı menü kullanın, menü bastırmak ve güncellemek için yüksek bedeller ödemekten kurtulun.

Sadece 2 Saniye!

Müşteriler diledikleri an kendi mobil cihazlarından 2 saniye gibi kısa bir sürede menüyü görüntüleyebilir ve servis elemanını beklemeden sipariş verebilirler.

Ücretsiz Bulut Sistemi

Tüm verilerinizi otomatik zamanlama ile buluta taşınırken, size de kahvenizi yudumlayıp, keyfini çıkarmak kalır..

Dijital Menü

Kullanım Alanları

Müşterileriniz masa, camekan, ayaklı pano, kart tutucu, kullan at bardak altlıkları gibi alanlara yerleştieceğiniz QR kodları (Kare Kod) okutarak menünüze 3 saniye içerisinde ulaşır. Siparişine kolaylıkla karar verir..

0 Yeni Müşteri
0 Mutlu Müşteri
0 2019 Yılı Tarama
0 Tarama Toplamı
Uzun Ömürlü

Yüksek Çözünürlü Baskı

Kalıcılığı veya dayanıklılığı tecrübe ve arşiv kalitesi ile kanıtlanmış, kimyasal fotoğraf baskısı (C-Print, Chromogenic Baskılar) konusunda tartışılmaz bir geçmişi ve teknolojisi olan Durst firmasının Lambda makinesinde 4000 dpi görüntü çözünürlüğü, kıyaslanamaz netlik ve renk kalitesi ile her türlü fotoğrafik görüntüyü maksimum itina ile yapabilmekteyiz.

Sosyal Medya

Çalışmalarımız ilgili gelişmeleri daha yakından takip etmek ve hem kurumsal hem de sosyal kimliğimize ilişkin daha detaylı bir fikir sahibi olmak için sizi hesaplarımızı takip etmeye davet ediyoruz.

Referanslarımız

Bizi bir de mutlu müşterilerimizden dinleyin.

“QR Menü Sistemi sayesinde müşterilerimiz menülere 2 saniye içerisinde erişim sağlıyor. İş akışımızı "şeffaf" ve "yeni nesil" bir yönetim anlayışı sergilememize olanak sağladığı için teşekkür ederiz.”

Şerif Aydın

“Temassız menü, projemize ve yönetimimize değer katan, kullanıcı dostu bir yazılım. Dijital dönüşümün ilk basamağı.Müşterilerimiz garson beklemeden hızlı bir şekilde siparişlerini iletebiliyorlar.”

Süleyman O. Leman Kültür

“Akıllı menü entegre sistemleri ile projelerimizdeki tüm tesislerin rezervasyonunu da takibini de online olarak kolaylıkla yapabiliyoruz.. ”

Harun T. X Lounge

“Akıllı menü, işletme yönetiminde işlerimizi kolaylaştıran, çözüm üreten yol arkadaşımız, çözüm ortağımız..”

Leman Kültür

“Pratik, hızlı ve düşük maliyetli bir sistem olan Temassız Menü ile yönetimdeki tüm ihtiyaçlarımızı karşılıyoruz.”

Tortuga Bar

Blog Haber

Restaurant - Cafe - Bar sektöründeki haberleri ve güncel son dakika gelişmeleri blog haberlerimizden takip edebilirsiniz.

Braille Alfabeli ve QR Kodlu Menü

Samsun’da Atakum Belediyesi ve üniversite öğrencileri iş birliğiyle Braille alfabesi ile QR kod sayesinde görme engelli bireylerin faydalanabilecekleri restoran menüsü uygulamaya geçti.

QR Code nedir nasıl yapılır?

Qr code İngilizce açılımı quick response, Türkçe değerlendirilince çabuk tepki anlamına gelmektedir ve genel Türkçe okunuşundaki “kara bakod” kelimesi ile alakası yoktur. Şekil itibari ile “kare kod” kullanımı daha çok tercih edilmektedir.

Vedat Milor Uyardı!

Sektörde krize hazırlıksız yakalananların şansı pek yok ama uzarsa kurunun yanında yaş da yanacak. Piyasanın deneyimlilerinden gelen önerileri paylaşmaya devam ediyorum.