Restorana gelen müşteri hiçbir şekilde servis elemanı ya da kasiyere temas etmeden masanın üzerindeki QR kodu telefona okutur.

POS sisteminizle entegre çalışan QR Menu Order sayfasına erişerek en güncel menüye ulaşır, siparişini bu sayfa üzerinden verir.

Sipariş, mutfağa ve POS sisteminize aynı anda ulaşır.

Hazırlanan sipariş personel tarafından masaya teslim edilir.

(Ücretsiz Keşif İçin İletişime Geçiniz.)

Tel: 0531 468 30 52

Mail: siparis@karekod.org

Örnek Menü

Baskı Maliyetlerinden Kurtulun

QR Menü ile müşterilerinize hijyenik ortam oluşturmanın yanı sıra menü bastırmak ve güncellemek için yüksek bedeller ödemezsiniz.

Sadece 2 Saniye!

Müşteriler diledikleri an kendi mobil cihazlarından 2 saniye gibi kısa bir sürede QR menüye erişir ve servis elemanını beklemeden sipariş verebilirler.

Ücretsiz Bulut Sistemi

Tüm verilerinizi otomatik zamanlama ile buluta taşınırken, size de kahvenizi yudumlayıp, keyfini çıkarmak kalır..

Kullanım alanları

QR Menü

Müşterileriniz masa, camekan, ayaklı pano, kart tutucu, kullan at bardak altlıkları gibi alanlara yerleştieceğiniz QR kodları (Karekod) okutarak menünüze 3 saniye içerisinde ulaşır. Siparişine kolaylıkla karar verir.. Detaylar için tıklayın.

0 Yeni Müşteri
0 Mutlu Müşteri
0 2021 Yılı Tarama Toplamı
0 Tarama Toplamı
Uzun Ömürlü Yüksek Çözünürlüklü

QR Menü Baskı

QR Menü baskılarınız, kalıcılığı veya dayanıklılığı tecrübe ve arşiv kalitesi ile kanıtlanmış, kimyasal fotoğraf baskısı (C-Print, Chromogenic Baskılar) konusunda tartışılmaz bir geçmişi ve teknolojisi olan Durst firmasının Lambda makinesinde 4000 dpi görüntü çözünürlüğü, kıyaslanamaz netlik ve renk kalitesi ile her türlü fotoğrafik görüntüyü maksimum itina ile yapabilmekteyiz.

Referanslarımız

QAR Akıllı Menü

"Bizi bir de mutlu müşterilerimizden dinleyin."

“QR Menü Sistemi sayesinde müşterilerimiz menülere 2 saniye içerisinde erişim sağlıyor. İş akışımızı "şeffaf" ve "yeni nesil" bir yönetim anlayışı sergilememize olanak sağladığı için teşekkür ederiz.”

qar akıllı menü
Şerif Aydın

“Temassız menü, projemize ve yönetimimize değer katan, kullanıcı dostu bir yazılım. Dijital dönüşümün ilk basamağı.Müşterilerimiz garson beklemeden hızlı bir şekilde siparişlerini iletebiliyorlar.”

Leman Kültür
Süleyman O. Leman Kültür

“QR menü entegre sistemleri ile projelerimizdeki tüm tesislerin rezervasyonunu da takibini de online olarak kolaylıkla yapabiliyoruz.. ”

X Lounge
Harun T. X Lounge

“QR menü, işletme yönetiminde işlerimizi kolaylaştıran, çözüm üreten yol arkadaşımız, çözüm ortağımız..”

Leman Kültür
Leman Kültür

“Pratik, hızlı ve düşük maliyetli bir sistem olan QR Menü ile yönetimdeki tüm ihtiyaçlarımızı karşılıyoruz.”

Tortuga Bar
Tortuga Bar

QR Menü Nasıl Okutulur?

Telefonunuzdan QR Kod uygulamasını açın.Telefon kamerasını QR kodun üzerine getirin. QR kod uygulamanın gösterdiği köşelerin içine geldiği anda kod otomatik olarak okunacak ve sizi ilgili bağlantıya yönlendirecektir.

Yazının Devamı Oku..

QR Menü Nasıl Yapılır?

QR Menü hazırlamanın çeşitli yöntemleri vardır.Tasarım programları kullanarak bir menü tasarlayabilir ya da matbaalar ve tasarım şirketleri aracılığı ile de bir menü tasarlatabilirsiniz.

Yazının Devamı Oku..

QR Kod Nedir?

QR kod (QR code) İngilizce açılımı quick response, Türkçe değerlendirilince çabuk tepki anlamına gelmektedir ve genel Türkçe okunuşundaki “kara bakod” kelimesi ile alakası yoktur. Şekil itibari ile “kare kod” kullanımı daha çok tercih edilmektedir.

Yazının Devamı Oku..

QR Kod Nasıl Taratılır? Android & IOS

Samsung, Sony, Apple, Huawei, Xiaomi, Vestel,Android, iPhone, iPad veya iPod touch’larda QR Kod nasıl taratılır?

Yazının Devamı Oku..