Referanslarımız

"Menülerimizde ya da web sitemizde bu uygulamayı başlatmamız direkt olarak gelirlerimizi artırdı diyemem, zaten bizim böyle bir gayemiz de yoktu. Bizim için önemli olan misafirlerimize sunduğumuz hizmeti daha farklı kılmak. Bu uygulama sayesinde müşterilerimizle standartların dışına çıkarak daha farklı bir bağ kurduğumuzu düşünüyorum. Bu noktada önemli olan bizim işletmemizi seçen misafirleri memnun etmek"

Harun T.

"Bana göre kare kod uygulamasının en büyük faydası müşterilerimize. Bu uygulama sayesinde müşterilerimiz menümüzdeki birçok yemek hakkında bilgi sahibi olabiliyor, siparişini verirken daha bilinçli olabiliyor, aslında bir bakıma yemek yeme olayını daha farklı daha heyecanlı kılabiliyor. Hatta birçok misafirimizden bu uygulama ile ilgili tavsiyeler alıyoruz... Mesela yemeklerin yapılış videolarını da eklememizi ya da siparişlerini kare kodların okutulması yoluyla verilmesi gibi tavsiyeler"

Süleyman O. Leman Kültür

"Pratik ve hızlı bir sistem olan QAR Akıllı Menü ile yönetimdeki tüm ihtiyaçlarımızı karşılıyoruz. Akıllı menü entegre sistemleri ile projelerimizdeki tüm tesislerin rezervasyonunu da takibini de online olarak kolaylıkla yapabiliyoruz.

Kafkas

“Temassız menü, projemize ve yönetimimize değer katan, kullanıcı dostu bir yazılım. Dijital dönüşümün ilk basamağı.Müşterilerimiz garson beklemeden hızlı bir şekilde siparişlerini iletebiliyorlar.Müşterimiz mutlu oldukça biz de mutlu oluyoruz.”

Vibe

"Eski bir işletme olmamıza rağmen bizim kare kod uygulaması ile tanışmamız oldukça yeni. Açıkçası bu uygulamayı kullanmaya başlamamızın temel sebebi misafirlerimize daha iyi hizmet sunmak, onlara kolaylık sağlamak ve teknolojiyi yakından takip ettiğimiz imajını vermek."

Tortuga Bar
Basında Biz

QAR Akıllı Menü

Firmamızın kurulduğu günden bu yana kat etmiş olduğu yollar. Hizmet alanlarımız ve ürün gruplarımız hakkında bilgi verdiğimiz. Bu sektörde bizi diğer firmalardan ayıran özellikler. Sektördeki sıkıntılarımız ve bu sıkıntıları nasıl girdeğimiz. QAR Akıllı Menü Sistemleri olarak ileriye yönelik hedeflerimiz. Kaç kişilik bir çalışma ekibimiz var ve bu ekibi seçerken nelere dikkat ederiz? QR Menü nasıl yapılır? Nasıl kullanılır? Karekod uygulaması, özellikle pandemi sürecinde hayatımızda hijyen açısından kullanımı daha mantıklı bir durum hâline geldi. Bu sürecin gelişimi hakkında izleyicileri bilgilendirdiğimiz, "Tv 8 Şehrin Nabzı" programı ve "Bursa Haber Tv" röportajını youtube kanalımız üzerinden izleyebilir, konu hakkında daha fazla bilgiye ve ilgili röportajın tam metnine "Karekod Blog" üzerinden ulaşabilirsiniz. Yazının Devamı.

0 Yeni Müşteri
0 Mutlu Müşteri
0 2023 Yılı 1.Çeyrek Tarama Toplamı
0 Tarama Toplamı