Yolcu360: 180 Ülkede Araç Kiralama İndirimi Kampanyası!

Türkiye’nin en büyük araç kiralama platformu Yolcu360, misafirlerine yurt dışında da “araç kiralamak kolaymış” dedirtecek.  1-7 Mayıs 2023 tarihleri arasında yurt dışındaki tam 180 ülkede geçerli olacak %40 net indirim fırsatı, yurt dışı seyahat planı yapan misafirlerine yıl boyu faydalanabilecekleri ekonomik bir seçenek sunuyor.

Yolcu360, yurt dışında da misafirlerine en kolay araç kiralama hizmetini sunarak seyahatlerini daha konforlu hale getiriyor. Bu kampanya ile birlikte Yolcu360, misafirlerinin bütçelerini düşünerek onlara özel bir fırsat sunuyor.

Kampanya kapsamında, tüm kiralamalarda %100 koşulsuz iptal ve iade imkanı sunuluyor. Ayrıca, Hepsiburada, Trendyol, Kuveytturk Miles&Smiles, Turkcell, Garanti BBVA Miles & Smiles gibi önemli iş ortaklarına özel indirimler uygulanıyor.

Yolcu360 Araç Kiralama
Yolcu360

Yolcu360, misafirlerinin  ihtiyaçlarına hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verebilmek için 7/24 ulaşılabilir misafir merkezi hizmeti sunuyor.  Dünyanın her yerindeki misafirlerine anında, Türkçe ve İngilizce olarak destek oluyor. Yurt dışında araç kiralarken yaşanan endişeler de Yolcu360’ın global misafir merkezi desteği ile sorun olmaktan çıkıyor.

Yolcu360 İletişim

Yolcu360 hakkında daha geniş bilgi ve araç kiralama seçenekleri için yolcu360.com ve yolcu360.com/blog adresleri ziyaret edilebilir, Yolcu360 Mobil Uygulaması indirilebilir ya da 0850 360 5 360 numaralı Yolcu360 Misafir Merkezi aranabilir.

Yolcu360

Yolcu360 Araç Kiralama Hakkında SSS

Yolcu360 nedir ve ne yapar?

Yolcu360, seyahat ve tatil planlamalarınız için Türkiye’deki oteller, turlar, uçak biletleri, araç kiralama ve diğer seyahat seçeneklerini bir arada sunan bir seyahat platformudur. Yolcu360 ile seyahat planlarınızı kolayca yapabilir, rezervasyonlarınızı online olarak yapabilir ve ödeme işlemlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Yolcu360 güvenilir mi?

Yolcu360, Türkiye’deki en büyük seyahat platformlarından biridir ve uzun yıllardır sektörde faaliyet göstermektedir. Ayrıca, Tatilsepeti.com gibi diğer popüler seyahat platformları ile birleşerek, güvenilirliğini daha da artırmıştır.

Yolcu360’de hangi seyahat seçenekleri mevcut?

Yolcu360, Türkiye’deki birçok farklı destinasyon için otel, tur, uçak bileti, araç kiralama ve diğer seyahat seçeneklerini sunmaktadır. Platformda farklı bütçelere uygun birçok seçenek mevcuttur.

İlgili Bağlantılar

Tanıtım Yazısı

Araç Kiralama Fiyatları

Elektrikli Araç Fiyatları

Tesla Fiyatları

BMW Fiyatları

Araç Kiralama

Ehliyet Fiyatları

Günlük Araç KiralamaComments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


error: